Ürün Arama
ALIŞVERİŞ SEPETİ

ADET ÜRÜN FİYAT

Corex Bitkisel Tablet
Corex Bitkisel Tablet

Corex Bitkisel Tablet

Fiyat: 49.00 TL

Stok: Var
Marka: Corex
13323 Okunma  • Açıklama
  • Yorum Yapın
  • Yorumlar

!!!COREX BİTKİSEL TABLET!!! 


ÜRÜNÜMÜZ  ON YILI AŞKIN ÇALIŞMALAR VE DENEYİMLER SONUCU ELDE EDİLMİŞ ÇOK ÖZEL BİR FORMÜLE SAHİP MÜKEMMEL BİR KARIŞIMDIR.

ŞİFALI BİTKİLERİN ÇOK ÖZENLİ DOZLARDA YETERİ KADAR KULLANILMASIYLA BİR ARAYA GELMİŞTİR.

 

İÇERİSİNDE YASALARIN İZİN VERDİĞİ KORUYUCU MADDELERİN DAHİ BULUNMADIĞI TAMAMEN BİTKİSEL BİR ÜRÜNDÜR.

 

COREX TABLET, preslenmiş baharat tablet olmasından dolayı ve baharatın tablet şeklinde durup kırılmaması için hiçbir kimyasal madde kullanmadığımızdan dolayı son zamanlarda "Tabletler kırık geldi" şeklinde şikayetler alıyorduk. Oysa kırık dahi olsalar tabletleri yutmak, Çiğnemek Yeterliydi. Ya kimyasal bir içerikle tabletler sertleşip baharatlar birbirini tutacaktı ya da tablet formundan feragat edecektik. Bu sebeple artık Corex Tablet ürünümüz extrat hale getirilmiş özel formülün kapsüllere doldurulmuş haliyle yani COREX BİTKİSEL KAPSÜL şeklinde gelecektir.

 

İÇERİĞİNDE BULUNAN TAMAMEN DOĞAL VE % 100 BİTKİSEL BİTKİ VE BAHARATLAR, HİÇBİR KİMYASAL KONSANTRASYON İŞLEMİNE TABİ TUTULMADAN HAM HALİYLE KULLANILMIŞTIR.

 

Cinsel-Kampanya ŞİMDİ BU TABLETİMİZİN TAM 5 ADEDİNE VE  YANINDA 1 ADET DE AŞK ÇİKOLATASINA KARGO KDV  DAHİL ÇOK ÖZEL FİYATA SAHİP OLMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN!

 

Yazan: hedef klima (27-02-2015 21:26)

müptelasıyım


Yazan: cüneyt d. (20-03-2014 14:32)

bu tablet için söylenecek hiçbir söz yok hakkını veriyor


Yazan: emin bayram (07-12-2013 07:46)

merhaba uzun zamandır kullanan biri olarak benden kullanacak olan arkadaşlara tavsiyem tek bir adet almasınlar çünkü bazen kan dolaşımınız anormal olabiliyor ve ne kullandığınızı anlayamayabilirsiniz. tıpkı evde her zaman kullanıp da başınızın ağrısını geçiren ağrı kesicinin bazen baş ağrınızı kesmemesi gibi. o sebeple en az 2 adet alın ki işe yaradığını anlayasınız. zaten birden fazla alınca admin size yardım ediyor. gördüğüm en kaliteli tabletlerden biridir ben çok güvenerek uzun süredir alıp kullanıyorum.


Yazan: serseri gönül (31-10-2013 22:00)

baba bir tablet gerçekten


Yazan: ekrem uzundaş (14-06-2013 18:30)

4lü set halinde indirimli aldım şuan sitenizde bu set mevcut değil sanırım, çok kaliteli bir ürün gerçekten. call center merkezlerinde cinsel ürün satan biri olduğum için az çok kaliteden anlayan biriyim. telefonla görüşmemize istinaden deneme maksatlı aldım. çok yararlı bilgiler verdiniz bana, halkımıza içinde kimyasal toz bulunan ürünleri yıllarca bilmeden yada kimilerimiz bilerek sattık. ancak artık tamamen bitkisel olduğuna beni inandırdığınız bu ürünü görünce sağlığını düşünen herkese seslenmek için buraya yorum yazmak istedim. gayet etkili sağlıklı yan etkisiz çok kaliteli bir ürün. kendi adıma bu kaliteli hizmetleriniz için teşekkür ediyorum.


Yazan: mehmet ersin (16-04-2013 17:13)

ilk kez bu tarz bir ürün kullandım.hap gibi birşey bekliyordum ama büyük iki tablet çıktı içinden.çiğnediğimde ağzıma gelen keskin bir tat oldu.bendemi böyle oldu bilmiyorum yada yaşım genç diyemi anlamadım ama ben 30dakikada etkisini gördüm :)hatta eve zor attım kendimi.benim yaşadğım deneyimler bunlar.2gün gibi üzerimde etkisini hissettim. enerejide veriyor.herhangi bir rahatsızlıkda hissetmedim.ürün hakkında birkaç soru sormak için aradığımdada gayet güzel bilgiler aldım. o sebeple buraya bunu yazma borcu hissettim.sağolun tavsiye ederim çok kaliteli bir ürün ve kaliteli hizmet sunuluyor.


Yazan: sinan yolcu (27-03-2013 00:44)

ben bunun üstüne ürün görmedim tanımıyorumda. floryada onceki seneler futbolculara özel fiyatlarla satılıyordu bu. dinazor gibi oluyorsunuz. alkolle de alınca bir sıkıntı vermiyor.üç beş tane alınca admin indirim yaptı sağolsun :) i love you corex diyorummm


Yazan: istanbulcu adil (16-02-2013 01:50)

2 hafta önce buradan sipariş ettim büyük olduğu için yutmasını beceremedim çiğnedim. ağzınıza resmen baharat tadı geliyor o sebeple doğal olması beni memnun etti. sonrasında açıkçası çok faydasını gördüm 37 yaşında şeker hastasıyım ilk aldığımda çok tereddütte kaldım hatta günlerce içmedim ama kullandığımda hiçbir yan etki görmediğim gibi günlercede enerjik hissettim kendimi. çok dua ettim haberiniz olsun site ilgililerine teşekkürler


Yazan: ibrahim güdül (13-02-2013 19:35)

geçen yaz alıp kullandım. sitede görünce şaşırdım gerçekten çok kaliteli bir ürün bizzat tavsiye ediyorum. 3-4 gün etkisi olduğunu bilirim.ürünü kullanan birçok arkadaşımında memnun olduğunu bilirim. sağlam bir üründür.


Yazan: ethem kaşıkçı (12-02-2013 01:48)

bu tableti kullanıp da memnun kalmayan varsa doktora gitsin bence. kullandığımda 3 gün etkisi sürüyor aylardır kullanıyorum hiçbir yan etkisi de yok.


Yazan: Sinan Çalık (12-01-2013 14:31)

Antalyada barmenlik yaptığım dönemler kullandığım çok kaliteli bir ürün. birden fazla ilişkiye girdiğimde ağrılar ve performans düşüklüğüm oluyordu ama corex kullanınca bu sıkıntım kalmadı çok şükür. antalyada gece hayatınız varsa ve üst üste yapma gücü istiyorsanız on numara bir ürün diyebilirim.Etiketler: Corex corex tablet corex kapsül

E-bülten Aboneliği


sitemap! rss!
© 2023 - ŞİFA DERYASI